English Fusion Camp: Letní akce pro ty, kdo mají rádi hudbu, nebo se chtějí zlepšit v angličtině. Chceš si zazpívat tvoje oblíbené písně se skvělou partou mladých lidí? Chceš se naučit něco zahrát na bicí, kytaru, basu, klávesy nebo si zazpívat sólo? Chceš celý týden cvičit angličtinu s Američany? Pak pojeď s námi.

Termín: sobota 27.7.2024 – pátek 2.8.2024

Místo: Hotel Astra, Srby u Kladna (www.astrahotel.cz)
Cena: 4 500,-Kč (cena nezahrnuje dopravu)
Věk účastníků: 13 – 19 let

POSLEDNÍ DEN REGISTRACE JE 1.7.2024.
PLATBU JE TŘEBA PROVÉST NEJPOZDĚJI DO 15.7.2024.

Platební údaje:
Číslo účtu: 2600831560 / 2010
V.S. = 23+rodné číslo účastníka kempu (př. rodné číslo = 736028/5163, VS = 237360285163) – (pokud vaše banka neumožňuje zadat tak dlouhý VS, zadejte jen tu část VS, kterou můžete)

Doprava: Doprava na camp je možná individuálně s rodiči, nebo ve skupině organizované vedoucími projektu Fusionu. Pokud nemůžete dítě na místo přivézt, dejte nám vědět, abychom se domluvili na nejlepším způsobu dopravy.

Závěrečný koncert: Camp končí koncertem a krátkou prezentací toho, co jsme během campu dělali. Koncert bude začínat v sobotu 5.8. v 10:00. Všichni rodiče a přátelé jsou srdečně zváni.

Ubytování: hotelové ubytování, povlečení v ceně, sociální zařízení na každém pokoji.

Pořadatel: Apoštolská církev Ústí nad Labem
Vedoucí: Veronika Suchá
Kontakt na vedoucího: 776 748 474, ver-sucha (zavináč) seznam.cz

REGISTRACE
FACEBOOK
INSTAGRAM

Program

Hudební část (Fusion track):

  • Dopoledne společné cvičení písní – sbor
  • Odpoledne hudební workshopy na výběr:
  • Sólový zpěv
  • Kytara
  • Basa
  • Klávesové nástroje
  • Bicí

Anglická část (English track):

  • Dopolední lekce angličtiny s rodilými mluvčími
  • Odpolední program English in Action – angličtina akční a zábavnou formou s rodilými mluvčími

Angličtinu a hudební část je možné kombinovat, např. dopoledne mít angličtinu a odpoledne vybraný hudební nástroj, nebo naopak dopoledne mít zpěv ve sboru a odpoledne si nezvolit žádný hudební workshop, ale English in Action.

A kromě toho samozřejmě spousta zábavy, skvělá komunita mladých lidí, hry, filmy, zamyšlení, živá našlápnutá kapela nebo závěrečný koncert pro rodiče a přátele.

Historie

Fusion English campy pořádáme už od roku 2013, v některých letech formou velkých společných akcí mladých lidí z několika měst (kolem 140 lidí) ve spolupráci s dalšími Fusion soubory v ČR. Od roku 2021 pořádáme menší campy pouze s týmem z Ústí nad Labem a ze Spojených států.

Co je Fusion?

Fusion je volnočasový projekt neziskové organizace KAM, který v Ústí nad Labem provozujeme od roku 2012. Jedná se o komunitu mladých lidí, kteří společně cvičí písně, učí se hrát na hudební nástroje a společně vystupují.

Camp ovšem není nijak omezen, takže na něj jezdí jak členové projektu Fusion, tak i studenti, kteří jsou s námi poprvé.

Camp a víra

Pořadatelem campu je Apoštolská církev v Ústí nad Labem a hlavní vedoucí jsou křesťané. Většina účastníků našich campů ale křesťané nejsou, stejně tak převážná většina členů projektu Fusion nejsou z křesťanských rodin. Camp je otevřen pro každého. Respektujeme osobní přesvědčení a víru každého člověka. Protože se ale naše hodnoty a naše víra vždy nějak promítá do všeho co děláme, setkají se účastníci campu například během večerních zamyšlení i s otázkami ohledně smyslu života a víry v Boha.

Fotografie z minulých ročníků

Fotografie z hotelu