http://koupit-viagru-2015.cz/

Dejlesko Kher / Práce s Romy

V naší církvi máme otevřené dveře pro každého, kdo hledá Boha a ptá se po smyslu svého života, bez ohledu na jeho národnost, barvu pleti nebo věk. Proto jsme rádi, že můžeme být pestrým společenstvím lidí, který je každý jiný, ale společně následujeme Ježíše Krista. Protože v našem městě žije početná menšina Romů, pracujeme i s nimi a jsme rádi, že mohou mít prostor pro své vlastní vyjádření, způsobem a kulturou, která je jim vlastní. Především kvůli rostoucí práci s Romy jsme otevřeli druhou bohoslužbu uprostřed sídliště Krásné Březno a to každou neděli odpoledne. Více viz kontakt.

Kromě nedělního setkání probíhají během týdne menší setkání v rodinách, kde lidé studují Bibli, modlí se jeden za druhého a užívají si romské pohostinnosti. Církev by měla být velkou rodinou a romská služba v naší církvi je toho dobrým příkladem.

 

Pro více informací kontaktujte vedoucí práce v Krásném Březně:

  • Marián "Báno" Rafael, mobil: 774 02 67 67, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • David Kafka, mobil: 739 600 333, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sledujte aktuální informace ve skupině "Dům Ježíše Krista" na Facebooku.


COVID-19: Kvůli ochraně starších a jinak rizikových návštěvníků našich bohoslužeb jsou pravidelná setkání dočasně zrušena a přesunuta on-line na YouTube.