http://koupit-viagru-2015.cz/

Pomoc v závislostech

pribehy2

Pokud máte problém se závislostí vy, nebo vaši blízcí, můžete se na nás obrátit o pomoc. Celá práce probíhá ve spolupráci s mezinárodní organizací Teen Challenge, která se zabývá pomocí závislým už více než 50 let a představuje osvědčený a spolehlivý způsob boje proti závislostem. Terapeutická komunitní střediska Teen Challenge mají neobyčejně vysokou úspěšnost programu (kolem 80% klientů, kteří dokončí program, se už nevrátí ke své závilosti).

 

Pokud chcete zjistit, v jaké fázi vývoje závilosti se nacházíte vy, nebo někdo z vašich blízkých, přečtěte si stručný přehled 4 fází závislosti.

 

V současné době zajišťujeme zdarma následující služby:

 

1. Práce v ulicích / streetwork

Tým vyškolených pracovníků ve spolupráci s organizací Teen Challenge chodí do ulic, bytů a squatů a pracuje se závislými na drogách, alkoholu, gamblerství a s lidmi v sociálně vyloučených lokalitách.

Tým pouliční práce vedou:

  • František Hrouda ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , mobil: 739 600 339)
  • Marian Rafael
Naši dobrovolníci mohou také zajistit konzultace ohledně možnosti nástupu do komunitního programu Teen Challenge. Můžete je kontaktovat na výše uvedených číslech.

 

2. Skupinová terapie "Bod obratu" - pro muže

Tým "Bodu obratu" používá materiály převzaté z organizace Teen Challenge, které slouží pro skupinovou terapii a poradenství. Bod obratu pro muže vede stejný tým dobrovolníků, který zajišťuje práci v ulicích. Můžete je kontaktovat na výše uvedených číslech.

 

3. Skupinová terapie "Bod obratu II. Spoluzávislost" - pro rodiče, partnery a blízké závislých, kteří jsou druhotně zasaženi jejich problémy

Tým "Bodu obratu II." používá materiály převzaté z organizace Teen Challenge, které slouží pro skupinovou terapii a poradenství. Používán je materiál pro práci s lidmi zasaženými závislostí svých blízkých, jako jsou například rodiče narkomanů, partneři alkoholiků apod. 

Vedoucími týmu jsou:

  • Jana Chvátlinová ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , mobil: 776 482 232)
  • Věra Hroudová ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , mobil: 739 600 338)

Naše dobrovolníky můžete kontaktovat na výše uvedených číslech.