http://koupit-viagru-2015.cz/

Pomoc v závislostech

pribehy2

Pokud máte problém se závislostí vy, nebo vaši blízcí, můžete se na nás obrátit o pomoc. Celá práce probíhá ve spolupráci s mezinárodní organizací Teen Challenge,

která se zabývá pomocí závislým už více než 50 let a představuje osvědčený a spolehlivý způsob boje proti závislostem. Terapeutická komunitní střediska Teen Challenge mají neobyčejně vysokou úspěšnost programu (kolem 80% klientů, kteří dokončí program, se už nevrátí ke své závilosti).

 

Pokud chcete zjistit, v jaké fázi vývoje závilosti se nacházíte vy, nebo někdo z vašich blízkých, přečtěte si stručný přehled 4 fází závislosti.

 

V současné době zajišťujeme zdarma následující služby:

 

1. Práce v ulicích / streetwork

Tým vyškolených pracovníků ve spolupráci s organizací Teen Challenge chodí do ulic, bytů a squatů a pracuje se závislými na drogách, alkoholu, gamblerství a s lidmi v sociálně vyloučených lokalitách.

Tým pouliční práce vedou:

  • Roman Klevar ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )
  • Lenka Matulová ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , mobil: 607 795 851)
Naši dobrovolníci mohou také zajistit konzultace ohledně možnosti nástupu do komunitního programu Teen Challenge. Můžete je kontaktovat na výše uvedených číslech.

 

2. Skupinová terapie "Bod obratu"

Tým "Bodu obratu" používá materiály převzaté z organizace Teen Challenge, které slouží pro skupinovou terapii a poradenství.

Bod obratu pro muže vede stejný tým dobrovolníků, který zajišťuje práci v ulicích. Můžete je kontaktovat na výše uvedených číslech.

 

3. Skupinová terapie "Bod obratu II. Spoluzávislost" - pro rodiče, partnery a blízké závislých, kteří jsou druhotně zasaženi jejich problémy

Tým "Bodu obratu II." používá materiály převzaté z organizace Teen Challenge, které slouží pro skupinovou terapii a poradenství. Používán je materiál pro práci s lidmi zasaženými závislostí svých blízkých, jako jsou například rodiče narkomanů, partneři alkoholiků apod.

Bod obratu vede stejný tým dobrovolníků, který zajišťuje práci v ulicích. Můžete je kontaktovat na výše uvedených číslech.


COVID-19: Kvůli ochraně starších a jinak rizikových návštěvníků našich bohoslužeb jsou pravidelná setkání dočasně zrušena a přesunuta on-line na YouTube.